17.11.2013

Každá neděle je na Fashion MAP věnována mladým lidem, kteří módu vnímají v širších souvislostech než jen jako každodenní "nutnost". "Hrají" si s ní, tvoří ji, dokumentují, živí se jí, nebo jsou inspirací pro jiné. Fashion svět a moderní technologie jdou ruka v ruce a díky tomu mohou inspirovat lidi z jiných koutů země navzájem. A pro nás jsou naši členové Fashion generace inspirací velikou. Jdou si za svým snem a hledají si v tomhle velkém kolotoči své místo.

Melisa upevňuje pocit, že to nejdůležitější při oblékání je fantazie a sebedůvěra.

V minulých týdnech jsme vám představili slovenskou mladou návrhářku žijící ve Švédsku- Paulínu Winter a fotografku Elyšku Kyselkovou, která bude zase chvíli skrze své umělecké vyjádření světa mapovat Londýn. Dnes se geograficky posuneme o kus dál. Do blogerské subkultury v Edinburghu. Melisa Minca - (když dala paní máma dítěti na začátku 90. let takové jméno, musela prostě počítat s tím, že to bude opravdu výjimečné děvče) je blogerkou a člověkem s neskutečně zajímavým vkusem. Nikdy přesne nevíte, co od ní čekat. Barevné kombinace střídájí black & white a pestrobarevné vlasy ( a to, že už měla na hlavě každou barvičku se můžete přesvědčit zde) zase blond.

Usměvavá i tajuplná, Melisa ve všech formách, vymetá sekáče, aby to pak na ní vypadalo tak strašně dobře, že i my ve Fashion MAP ( ve jménu recyklace jak jinak) toužíme vyrazit na lov. Edinburgh je určite jedním ze zásadních vlivů na Melisin šatník a její "eye catchy" styl. Na Slovensku i v Čechách je jednou z nejoblíbenějších blogerek a že to dělá fakt dobře! Její fashion blog není jenom zábavička dívky, která by neměla po škole doma co dělat. Melisa Minca si kolem sebe vytváří věrné followery a inspiruje. Upevňuje v mladých lidech pocit, že to nejdůležitější, co člověk při oblékání potřebuje je fantazie a sebedůvěra. Jsme rádi, že Melisa bude inspirovat i skrze Fashion MAP. Jsme zvědaví na super Edinburgské kavárny, těšíme sa na její pohled na nové módní trendy, chceme s ní nakupovat a hlavně mapovat módu "ulice". Pro inspiraci jsme vybrali 10 nejlepších outfitů, které jste mohli v minulosti na Melise Mince vidět.  Její nejnovější úlovky a pohled na módu budete moci spolu s námi mapovat již zanedlouho.

Facebook icon
Google icon
Pinterest icon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

13.09.2017
WE RE NEXT je na naše poměry ojedinělá akce – nejedná se o prezentace jedné školy a jejího spřáteleného Erasmus...
11.09.2017
Pražský streetstyle, který byl před pár lety nahodilým “fotografováním lidí venku”, prošel za pár sezon výraznou změnou...
05.09.2017
Umprumáci mají oproti studentům jiných škol několik výhod. Kromě studia v Praze (a tedy centru českého fashion dění) je...
04.09.2017
Neděli otevírala show Mi Fashion Label. Grafické vzory, krajka, denim, safari… Je to divoké, je to nositelné, je to...
03.09.2017
Na ostrově Štvanice se MBPFW koná už podruhé a produkce opět využila místní sportovní zázemí. Zatímco minule to byly...
01.09.2017
Stejně jako fashion week, který byl před šesti lety byl jenom jedním molem uprostřed Pařížské ulice a nyní je...
  •  
  • 1 z 109
  •