17.11.2013

Každá neděle je na Fashion MAP věnována mladým lidem, kteří módu vnímají v širších souvislostech než jen jako každodenní "nutnost". "Hrají" si s ní, tvoří ji, dokumentují, živí se jí, nebo jsou inspirací pro jiné. Fashion svět a moderní technologie jdou ruka v ruce a díky tomu mohou inspirovat lidi z jiných koutů země navzájem. A pro nás jsou naši členové Fashion generace inspirací velikou. Jdou si za svým snem a hledají si v tomhle velkém kolotoči své místo.

Melisa upevňuje pocit, že to nejdůležitější při oblékání je fantazie a sebedůvěra.

V minulých týdnech jsme vám představili slovenskou mladou návrhářku žijící ve Švédsku- Paulínu Winter a fotografku Elyšku Kyselkovou, která bude zase chvíli skrze své umělecké vyjádření světa mapovat Londýn. Dnes se geograficky posuneme o kus dál. Do blogerské subkultury v Edinburghu. Melisa Minca - (když dala paní máma dítěti na začátku 90. let takové jméno, musela prostě počítat s tím, že to bude opravdu výjimečné děvče) je blogerkou a člověkem s neskutečně zajímavým vkusem. Nikdy přesne nevíte, co od ní čekat. Barevné kombinace střídájí black & white a pestrobarevné vlasy ( a to, že už měla na hlavě každou barvičku se můžete přesvědčit zde) zase blond.

Usměvavá i tajuplná, Melisa ve všech formách, vymetá sekáče, aby to pak na ní vypadalo tak strašně dobře, že i my ve Fashion MAP ( ve jménu recyklace jak jinak) toužíme vyrazit na lov. Edinburgh je určite jedním ze zásadních vlivů na Melisin šatník a její "eye catchy" styl. Na Slovensku i v Čechách je jednou z nejoblíbenějších blogerek a že to dělá fakt dobře! Její fashion blog není jenom zábavička dívky, která by neměla po škole doma co dělat. Melisa Minca si kolem sebe vytváří věrné followery a inspiruje. Upevňuje v mladých lidech pocit, že to nejdůležitější, co člověk při oblékání potřebuje je fantazie a sebedůvěra. Jsme rádi, že Melisa bude inspirovat i skrze Fashion MAP. Jsme zvědaví na super Edinburgské kavárny, těšíme sa na její pohled na nové módní trendy, chceme s ní nakupovat a hlavně mapovat módu "ulice". Pro inspiraci jsme vybrali 10 nejlepších outfitů, které jste mohli v minulosti na Melise Mince vidět.  Její nejnovější úlovky a pohled na módu budete moci spolu s námi mapovat již zanedlouho.

Facebook icon
Google icon
Pinterest icon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

20.11.2017
Svetové univerzity ponúkajú online kurzy. Zdarma. Až 200 vysokých škôl z celého sveta otvorilo 600 bezplatných...
18.11.2017
"V módních editorialech propaguji rasovou různorodost modelek a model silné sebevědomé ženy. Ve svých osobních...
16.11.2017
crafting plastic! studio založili v roce 2016 Vlasta Kubušová a Miroslav Kral, kterých materiál je jediný svého...
13.11.2017
Zuzana Janošová, alebo aj SJU LOVES, začínala fotením eventov a streetstyle pre Fashion MAP. Dnes žije v ...
12.11.2017
Petra Kubíková Dizajnérka zďaleka nie je vo svete módy nováčikom a na svoje konto si môže pripísať už mnoho ocenení a...
10.11.2017
Co vás napadne když se řekne konopí? Když opomenete první asociace, zjistíte, že konopí má na trhu již hodně dlouho...
  •  
  • 1 z 112
  •