30.12.2013

Vítejte na naší silvestrovské party! Silvestr je skvělý den!  Módní svět je vlastně takový velký Silvestr. Stále se těšíme na nové kolekce, ale přitom taky rádi vzpomínáme na opakující se trendy. A tak se staré a nové mísí spolu stejně jako na Silvestra a Nový rok. Poslední chvíle ve starém roce a první minuty toho nového přeci jen stojí za oslavu. A my ve Fashion Map oslavujeme rádi! Vrhněte se s námi do víru party, pití a super šatů! (Při prohlížení naší galerie doporučujeme vysoké podpatky a sklenku v ruce! Nálada je nakažlivá. )

 

Při Rozklikávání našich Fotek v galerii doporučujeme vysoké podpatky a sklenku v ruce! Nálada je nakažlivá!
 Vrhněte se s námi do víru party, pití a super šatů! 

 

 

 

Fotky: Paulína Maťová
Backstage fotky: Michaela Slobodová
Styling: Silvia Kozoňová & Zuzana Gašparovičová
Produkce: Silvia Kozoňová
Make up: DentLab
Velké díky:  Typoland, Kubcake

Holčičí Silvestr se super lidmi, chutným kalorickým jídlem (Může být naše novoroční předsevzetí, snídat ty cupcakes každý den?) plus designérské šaty! (Pořádná party by se také neobešla bez dekorace. Tu písmenkovou si můžete pořídit i vy. Díky Typoland-u. Lokálnímu prodejci a distributoru všech písmen z abecedy :) ) Nebyl by to Fashion Map Silvestr, pokud by ti všechny hezké věci nepocházeli  od lokálních designerů. Přesně tak!  Ty skvělé věci, které mají  Terezia Mia, Paulina, Zuz, Eliška, Kaa, Silvia, a Bára na sobě, jsou vybrané kousky z úplně nejnovějších kolekcí od českých a slovenských návrhářů! A tak osobnost každé z holek podtrhovala práce jiného designéra. 

Netradiční Kaa z blogu INFITATIS a značka LAYKO tvořili skvělou souhru. Lay Sedláková, která za značkou stojí prezentovala svoji kolekci na Designblok Premiere Fashion weeku v rámci přehlídky Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Zpracování materiálů je nápadité stejně jako Kaa v běžném živote. A kdyby mohla i její ideální trávení nového roka by bylo stejné jako její fantazie. Krásně ulítlé.  A kde? „ Napríklad niekde na plavárni alebo na Islande pri sopke, v súkromnom lietadle kde sa hrá bowling..vzducholoď. Napadá ma dosť zaujímavých miest :) ) 

Pokud jste letos byli na přehlídce Jakuba Polanky na Mercedes Benz Prague fashion weekende – MBPFW ( pamatujete záhadnou a svůdnou siluetu na konci?), nebo sledujete blogy, musí vám být Terezia  z blogu .mia taky povědomá. TereziaMIA patří k bloggerkám, kterým lokálná tvorba není vůbec cizí . Kromě Polanky spolupracuje taky s Lazy Eye nebo Zuzkou Kubíčkovou. Šaty, který měla Terezia na sobě byly z aktuální přehlídky Mira Saba. Tmavomodrá barva s flitry působila na Tereze opravdu glamour. „Mirka Saba mám česť poznať osobne a na jeho tvorbe predovšetkým oceňujem, že každá jeho kolekcia má osobitý ráz, no stále jeho rukopis. Páči sa mi ako pracuje so siluetami a nebojí sa ich prehnať. Model, ktorý som mala na sebe má na prvý pohľad trosku vydesil, ale keď som sa do neho obliekla, chcela som v ňom potajomky utiecť a navždy si ho nechať vo svojom šatníku.” dodává Terézia. 

Modely Zuzany Kubíčkové upoutaly na MBPFW nejen naši pozornost. Lolitkovský nádech, hravost a něžnost, která z kolekce dýchá se skvěle hodili k Barbara z ROEKIDS ON THE BLOG . Krajkovaný vršek a puntíkovanou sukni doplňuje růžová bundička od Layko. Po přehlídce i po focení vyvolávaly šaty od Zuzany Kubíčkové stejné reakce. Nejpřesněji to vystihla Bára: “NUTNĚ-POTŘEBUJI-TU-SUKNI!! Byly jsme pro sebe stvořeny…♡ “ 

Všechny fotky byly pořízeny analogovým foťákem a proto výsledek byl milým silvestrovským překvapením i pro Fashion MAP.  Shooting měla tenhle krát na starosti blogerka Paulína, kterou zase můžete vídat TU.  Paulína má na sobě na pár záběrech nepřehlédnutelné šaty z letošní vítězné kolekce na Designblok Premiere Fashion Weeku od Moniky Drápalové.  “Šaty (od Moniky) sa mi veľmi páčili. strihom, farbou I látkou.. Lepší vzťah mám asi k českej (módnej)  tvorbe ako k slovenskej. Najviac sa mi z Čiech páči Zuzana Kubíčková a zo Slovenska Lenka Sršňová. “ říká Paulína. Kdyby jste tenhle rok chtěli Paulinu na Silvestra někde hledat, bude mít kolem sebe kopu kamarádů. 

Šaty od právě vzpomínané slovenský návrhářky Lenky Sršňové měla na sobě Zuzka z red poppy stories.  Lenka Sršňová zazářila na letošním Fashion Live! V Bratislavě. Přesně jako její šaty i Zuzka vnáší dobrou náladu všude, kam vkročí. Vystihují šaty od Lenky Sršňové Zuzčin styl? ”Lenka je na mňa príliš divoká a farebná, šaty so  sovičkou som si však zamilovala”.    

Pokud vás na fotkách zaujali šperky v tvare dinosaurů, nejste jediný! Značka Awkward s nima minulý rok vyhrála soutěž START UP na MBPFW.  Lucie Jelínková a Monika Nováková, které za brandem stojí, navrhují taky šaty. Jedny černé měla a sobě Silvia - Sylvia von der HAUPT. “ Awkward mám hrozne rada. Ich šperky som poznala už dlhšiu dobu a veľmi sa mi páčia- prídu mi progresívne a originálne. A ich šaty by ma bavili aj strihom a aj materiálom. Na party by v nich každý vyzeral unikátne.” 

Naše Silvestrovská party byla taky unikátní. A to díky super lidem. Ku příkladu Elišce z Kubcakes. Která má na zodpovědnosti to, že ani vánoční nacpávání  nás neodradí a na její domácí cupcakes začínáme být závislí! Eliška má na sobě bílé variabilní šaty od značky Leeda. A když říkáme variabilní, myslíme tím opravdu variabilní. (Tyto šaty můžete nosit 5 různými spůsoby! )

Jak budete trávit Silvestra vy? A víte, co si oblečete? Ve Fashion Map těsně po skončení shooting padlo jedno novoroční předsevzetí! Alespoň jeden z tyhle kousků mít o rok doma! Krásný nový rok všem! 

Facebook icon
Google icon
Pinterest icon

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

20.11.2017
Svetové univerzity ponúkajú online kurzy. Zdarma. Až 200 vysokých škôl z celého sveta otvorilo 600 bezplatných...
18.11.2017
"V módních editorialech propaguji rasovou různorodost modelek a model silné sebevědomé ženy. Ve svých osobních...
16.11.2017
crafting plastic! studio založili v roce 2016 Vlasta Kubušová a Miroslav Kral, kterých materiál je jediný svého...
13.11.2017
Zuzana Janošová, alebo aj SJU LOVES, začínala fotením eventov a streetstyle pre Fashion MAP. Dnes žije v ...
12.11.2017
Petra Kubíková Dizajnérka zďaleka nie je vo svete módy nováčikom a na svoje konto si môže pripísať už mnoho ocenení a...
10.11.2017
Co vás napadne když se řekne konopí? Když opomenete první asociace, zjistíte, že konopí má na trhu již hodně dlouho...
  •  
  • 1 z 112
  •